Na včerajšnji prav poseben datum, 29. 2. 2024, se je v Radovljici zgodilo prav nekaj posebnega. Osnovna šola Antona Tomaža Linharta je zazvenela v pesmi in prozi slovenskih avtorjev. Mladi zbrani s šestih gorenjskih šol, so se preskusili v poustvarjanju pesmi in proznih besedil. Z naše šole so se prireditve Zven Linhartovega mesta udeležile tri deklice. Vsaka je v svoji starostni skupini na pamet, doživeto predstavila pesem po svojem izboru. Najmlajša prvošolka Sara Gantar je uspešno premagala tremo s pesmico Kaj je na koncu sveta. Odlično se je predstavila tudi Ajda Krčelj Žvegel iz tretjega razreda s pesmico Učenjak. Najbolj je nastop uspel petošolki Mii Vovk, ki je s pesmico Ena sama ljubezen, zasedla drugo mesto.

Vsem deklicam čestitke za doživet in pogumen nastop.

                                                                                                                                   Mentorici Erži in Bernardka

ZVEN 23-24