Znani so uradni rezultati šolskega tekmovanja iz logike, ki je potekalo 26. septembra 2024 na naši šoli. Tekmovali so učenci od 2. do 9. razreda in pokazali veliko spretnosti pri logičnem razmišljanju.

Bronasto priznanje iz logike prejmejo:

• Ajda Jan Kovač, Ivan Sirosh, Runxuan Xue, Tija Šest Harc, Sara Kobal Lima in Valentina Lah iz 2. razreda,
  • Oskar Slivnik, Mala Osterman, Ian Chermyanin, Oskar Pangerc in Matic Gantar iz 3. razreda,
  • Tim Soklič, Miha Sodja in Blaž Lah iz 4. razreda,
  • Tristan Hudovernik, Filip Sitar, Tai Cvetkovič, Mia Rus in Leon Lah iz 5. razreda,
  • Mina Pintar, Mojca Sodja, Teneja Florjančič, Tilen Mazaj, Zala Ferjan, Urh Primožič in Matevž Strmole iz 6. razreda,
  • Manca Soklič, Tinkara Biškup Ulčar, Jeno Aleksander Berce, Nejc Fekonja, Emilija Palhartinger in Lara Jenstrerle iz 7. razreda.

Za učence 8. in 9. razreda je tekmovanje trostopenjsko, zato na šolskem tekmovanju najboljši prejmejo priznanje za sodelovanje.

Priznanje za sodelovanje v 8. razredu prejmejo:

• Ajda Kralj, Neža Urša Primožič, Jakob Kelbl in Tibor Mohar

V 9. razredu je tekmovalo 10 učencev in prav vsi prejmejo priznanje iz logike na šolskem tekmovanju. To so:

• Ela Bavdaž, Lovro Primožič, Zala Soklič, Anja Berc, Taja Turel, Lucija Jelušič, Lani Smolej, Izabela Palhantiger, Lev Vukelj in Ožbej Kodeh iz 9. razreda.
  1. oktobra 2024 bo na OŠ Janeza Puharja v Kranju potekalo regijsko tekmovanje iz logike, za učence 7. razredov pa državno tekmovanje iz logike. Na naslednjo stopnjo se je uspelo uvrstiti kar desetim učencem in to so:
  • Manca Soklič in Tinkara Biškup Ulčar iz 7. razreda,
  • Ajda Kralj, Neža Urša Primožič in Jakob Kelbl iz 8. razreda in
  • Ela Bavdaž, Lovro Primožič, Zala Soklič, Anja Berc in Taja Turel iz 9. razreda.

Vsem prejemnikom priznanj iskreno čestitamo za izkazano znanje.

Mentorji logike