• Za učence od 1. do 5. razreda matične šole pripravljamo malico, kosilo in popoldansko malico.
  • Za učence od 1. do 5. razreda podružničnih šol in učence 6. – 9. razreda pripravljamo malico in kosilo.
  • Prijavo na obroke ste starši izpolnili in oddali v mesecu juniju 2024 za šolsko leto 2024/2025.
  • Če ste na prijavnici obkrožili, da učenec NE BO imel kosila in popoldanske malice, pa bi sedaj obroka potrebovali, ponovno izpolnite obrazec, ki ga najdete na povezavi: https://www.os-bled.si/files/2024/02/Prijava_na_prehrano_ucenci.pdf. Izpolnjen obrazec pošljite na email: renata.stern@os-bled.si in uredili bomo prijavo na željene obroke.
  • Odjava / prijava od obrokov je za starše možna do 8.00 ure zjutraj za tekoči dan, preko e-asistenta.
  • Starši otroka odjavljate od obrokov v primeru izostanka od pouka (bolezen, obisk zdravnika…).
  • Če otrok zboli v šoli, je odjava od obrokov možna do13.00 ure za tekoči dan. V tem primeru odjavo pošljete na email: renata.stern@os-bled.si, ker bo v nasprotnem primeru zabeležena kot nepravočasna odjava.
  • Vsi učenci hodijo na kosilo s kartico, izjema so učenci s podružničnih šol. V primeru, da učenec pozabi kartico, obrok lahko prevzame le s kartončkom, ki ga dobi v računovodstvu šole v času uradnih ur. Če učenec na obrok ni prijavljen, obroka ta dan ne more dobiti.
  • Neprevzet ali neodjavljen obrok v vsakem primeru, ne glede na subvencijo, plačajo starši oz. skrbniki.

DIETE

Pripravljamo jih za učence, ki imajo potrdila o medicinsko indicirani dieti, pri začasnih dietah zato vsako leto potrebujemo nova potrdila. Na začetku šolskega leta opravimo pogovor s starši preko e-asistenta, po potrebi opravimo osebni razgovor. Če je otrok z dieto odsoten, ga starši odjavite v e-asistentu in v kuhinjo na:

SMS (Megi Bernard, vodja kuhinje): 031 608 737 ali e-mail: megi.bernard@sovita.si